Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA reagovala na to, že jí zvednou plat?

Play

Poslechněte si podcast

18. 9. 2019

02:09

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mám odpolední show na Evropě 2 A otáčíme a opět dobrá zpráva protože jsme četli zajímavé Zjištění o zaměstnancích školních kuchyni Tak já vytáčím a schválně Tomáškova ho dneska ti volám s dobrou zprávou nebo s příslibem respektive pořád jenom Mám nadváhu ale takhle Četli jsme článek the Disco cotta s tím přišla že je možné že zaměstnance kuchyních dostanete přidáno až 2106 prosím tě jako všichni jo říkali že všichni plošně kromě paní zástěrovápočkej ale ono se tam něco chystá je pravda Oni teď to tam přeskočilo Co je ještě začni znova prosím tě co jsi říkala tak napíšu protože jsem teď jsem klíče od skladu s tím snížili náklady na spotřební materiál pro tu nechali jenom tomu skladníkovi u nás mohli ušetřit nějakou korunu nebo nějakého důvodu A copak já jsem mi ukradla prosím tě ne to je To je pravda že to ne ale že se dáváš nějak dohromady s tím skladníkem dávám dohromadyTaky bych to je taky život čau čau ahoj