Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA prožívala pohřeb Karla Gotta?

Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2019

02:18

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show na Evropě 2 ON voláme mámě to není mi stejně improvizace kdyby jste si mysleli Náhodou to je prostě jenom živel napadne Kdoví jestli sama tak já vytáčím Já tě kopnu teď zrovna si dám kafe na sedačku tak to že v pondělí Ahoj Verunko Ahoj hele Byla jsem se podívat na pohřbu Karla Gotta nebo se se dívat v televizi Tomášku Sledovala jsem to měl to krásný a ať je mu země lehká že jo A něco mě vytočilo Tomáši já otevřu ty ne ty ten telefon a všudejá už tebe mě navážejí že Četl jsem tam nějakého chlapa Já teď ti řeknu jak se jmenuje Škoda ale že si nevzpomenu jak se jmenuje Promiň mně to nedává to jsem si tam z toho dělal legraci že celý národ a bůh ví co že umřel elektrikář Co kdyby teprve umřel nějaký kominík nebo instalatér ty Hele promiň ale Někteří lidi jsou opravdu tak blbý že kdyby někdo naočkovat do hlavy mozek Tak si ten ta jejich palice okamžitě vytvořil protilátky tom opravdu to je taková dobrý tak vytočil Já mám úplně všechno na krku No jo no tak to jsi se krásně vyhonila teďka ti za sebe dostala a ty budeš v pohodě ale všichni posluchači Jsou teď v depresi kvůli tobě naprosto asi měl ani nemluv já kvůli mně No hele nic mami necháme to na zítra asi nějaká taková divoká Já jsem sebyla no nevím co jsem chtěla říct jak jsme o víkendu rodilý telátko říkal jsi to co Tak dneska to nestihnu tak jo A to už končíme Jo jo už je konec tak já si to vypít Ok tak čau