Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA prokazuje, že není závistivá a pokrytecká

Play

Poslechněte si podcast

1. 11. 2019

01:54

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu poslouchá teprve listopadovou odpolední show na Evropě 2 máma jednoduše prostě vytáčím No No nazdar nazdar co je zase otravuješ ty Já nemám od božího rána klid a Božena Ta furt zase s každým hovnem odpuštěním zima noty nehty jak kdyby to někoho zajímalo nové nehty na nohou v pátek zase přišla že má nějakou ondulaci na hlavě zase že má nějaký nový sestřih nebo co prosím tě Bože můj děti znáš jak vypadá to že Závidíš akorát normálně ne prosím těděti brambory máš hezčí vlasy než má on A co bych já jí závidět a ale že se k ní tak hezky Vždycky jsem si že já jsem jí taky říct Někomu ne záviděla A co mě to zajímá obrany bude tady chodit do baráku a ukazovat mi že má novou trvalou Copak já na ní nemám nemám No ale fakt to nikomu neříkám že jo Kamaráde kdy ti to kámoška teď se s ní bavíš hezky tak ti ukazoval to kamarádka furt chodí a ty se vždycky jsem tak to je zadarmo že prosím tě ti taky někam ty slova slova budit ale to