Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA potkala opilce v MHD

Play

Poslechněte si podcast

27. 9. 2019

02:13

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu mám Já pokaždé s ním mluvím Ale je pravda že tam nechala Tomáši a ne mně to došlo po Tak co nějaký příběh Takhle při pátku mám to včera jsem ti to chtěla říct a zase pustil ke slovu tam to je těžké ti něco říkáš Ty poslouchej mě jemně shoujo do práce a nebo ono to je důležitý já bych ti to řekla že stojím nalevo jo ale já ti to říkám protože to je potom důležitéSeš tam Jo jo Zajímá tě to vůbec mě kam jsi jela do práce jsem jel někam normální lidi chodí do práce a zastoupil tam nějaký ožralá Víš co to bylo tam začal říkat hele vy všichni co jste tak to už No jak to říct slušně kosočtverci a nebo se zloději a já jsem vstával a nebo že jo rozumíš mě by neurazil ale mě to tentokrát mě to urazilo tak mu říkám No dovol Já jsem nikdy v životě neukradla víš co mi řekl tak se Postavte doprava kosočtverec a330 ráno tak jo čauNo počkej tak mi k tomu něco řekneš ne zavoláme protože Díky jo víš co tak si taky Zkouknito pravá jo tak čau