Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA kupovala zubní pastu?

Play

Poslechněte si podcast

4. 10. 2019

02:12

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show budeme volat Tomášovi mámě Všichni jsou trochu nachcípaný aspoň tady v rádiu a dokonce i máma mi psala zprávu že malinko nakopnutá má nějaký kašel nebo co tak Zjistíme jak na tom je Jak je vážně nemocná Nazdar Matko má téměř vlastní hezký pátek Ahoj ahoj já jsem zase vytočená Hele já to není normální Já nemůžu My jedeme normálním Já se divím že mi ještě nepraskla cévka v hlavě co se děje Kam jsme to dopracovali já ti vlastně tě já jsem ti furt mám ten kašel víš tak jsem šla do lékárny koupit si tu zubní pastu A takhle ne co to jsem viděla v reklamě tak pochopitelně takže jsem si zajdu zubní pastu a nevzala jsem si samozřejmě nejsem pitomá Vzala jsem si to ty kapky na kašel a nevíš kolik spíš jsem tlačila 325 Kč promiň no tak nemáštak draho zubní pastu No tak já jí koupila tu v lékárně to doporučila 9 den bys to pak zas tak s někým napadlo Ten poslední ten 10 který pořád má nějaký debil s něčím nějaký problémy doporučuje vůbec někdy někdo viděl teď když ti někdo vůbec všechny pohromadě hodin Já bych si mohla vyčistit zuby Víš kolikrát za nás stále zubní pasta Tomáši No málo viď Asi jsi to říct dřív No ani se neptej dobrý no tak já jsem ti chtěl říct že mám trochu kašel taky a tím pádem na to kašlu a ne přijedu o víkendu jo tak pondělí Čau mami Ahoj Ještě si čistit zuby čau