Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA dodělala Lečo bez TOMÁŠE?

Play

Poslechněte si podcast

20. 9. 2019

02:44

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč tak mám odpolední Posloucháte odpolední show Jak jinak na Evropy 2 Já jsem byl včera večer jako hodný simiku Máme jí pomáhat dělat lečo Představte si to a nakrájet a zavařovat Představ si že já jsem musel krájet zeleninu tak a dořešil já jsem pak musel odjet abych jako tam nespal ani žádnou cenu tak právě jí zavolám a zjistím jestli to nedodělal a i beze mě vezme pomoci Nazdar tak co Dobrý den Přijel jsem ale mě zajímá jestli se to vůbec všechno dělala sama jestli jsi to zvládla 56 jsem ještě zavařovat omáčku co jsi odjel ale tys a čas mám toho plné zuby ty hele aleNo ne já jsem se tě chtěla něco zeptat ale to spíš radši jako mezi námi to máš ty to nějaké vážně nevím No tak mě to teď je mi to blbé před Verunkou a takhle sluchátka teď neslyším No tak já nevím Tomáš Karel mě do toho moc nic není samozřejmě že je to tvůj život to máš Vždyť víš že já jsem se tě nikdo nečetl a že jo je to tvoje věc ale já jsem se tě chtěla zeptat jestli mě máš To máš z toho problém s nějakýma návykovými látkami mám tady tu látku s malým v neděli v grafy a mě to nešlo No nevím a tak mě přišlo divné prostě rajčata kredit já jsem se tě ne já jsem nechtěla jenom tak ono ti to přijde normální normální Protože já a ty jsi dog poradit Protože jediný ostrý nůž v naší domácnosti jsi měla ty tak je to zálesák jsem zvolil rychle kreditní kartu abych ti pomohl i přesto že nemám jiný nůž ostrý a jestli chceš volat nějakému odborníkovi Rád se podívám na toho lékaře co ti léčil z alkoholismu No dovol a zavolám zavolám tak to si řekneme pondělí jo No tak to jsi teda řekneme ahoj a Dej se dohromady Čau hajzle