Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak se TOMÁŠOVA MÁMA vyrovnává se smrtí Karla Gotta?

Play

Poslechněte si podcast

2. 10. 2019

05:50

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show na Evropě 2 ano My musíme zavolat mámě dnešnímu dni navíc máma byla velká fanynka Karla Gotta a stále je tak zjistíme No ne tak co je voláme ti jak to zvládáš protože dobře víme že Karla Gotta jsi měla obzvláště ráda vůbec nic no no a jak to zvládáš zvládám tak rozumíš já ho zná osobně že je to mi Když jsme se viděli jak volili před zápasem krásná holka to víš Tomášku Já jsem taky byla mladá nemyslíš teď jsem s Kájou a já mu ukradli zlaté pérojak se řeknou co ukradla péro mi ho teda potom nechali věnování že jo to bylo blbý ale už mu to asi bylo blbý no tak mi ho nechají a pamatujte ale že mi vyprávěl mi hrozně měl rád tyhle židovské vtipy víš A vyprávěl mi jeden ten si doteď pamatuji Víš proč lidi koukají na porno filmy vždycky od konce nehodí ale říkal protože vždycky na konci mají rádi že ty holky vrací peníze nazpátek tak jsem byla vždycky legrace na nehty Tomášku ale mohl bych já jsem taková jo Dvorní dáma jedna z prvních velká milovnice jestli by jsi miCo No jestli bys mi tam nepustil něco pěkného No jako by jsi chtěla a dej tam dej mi tam jiné pláčou Já si u toho a bude dobře Hele já stejně neumřel Kája Bude žít vždycky tě protože to je národní legenda Já si myslím že by si zasloužil ten člověk aby měl nějaký ten den památkový když už to měl Husák že jo Tak proč by to nemohl mít dost dobře tak mi to pusť to máš Co takhle by jsi zítra dobrou náladou jo tak jo ahoj ahoj ahoj díky ahojKdyž milenky pláčou zastříhnutý ten pořád viď No jo Já si zpívám Já si přečetl Tak čau jak říkám co Teď pláču za jasný tak mám ještě dlouhé i tak s tím kámošemprotrhl úzkorozchodná někdy tam dole O2 vše nejlepší Ale dal se mi zdá že Když milenky pláčou jako když padá listí ustrnul Vysoká a možná jo máme teď tam pořád Já vím co máš a copak to zvyknout to Proč mi to děláš co chtěla No hele tak zítra Čau tak Ahoj Tomášku Ahoj Verunko co je taky život jsem nahovno to není z toho zbláznil