Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak se TOMÁŠOVA MÁMA dostala do televize?

Play

Poslechněte si podcast

13. 9. 2019

02:03

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu a určitě už si říkáte copak ta Tomášova Máma asi tak momentálně může dělat asi nemůžete říkat taky si dejte ten člověk v republice a v tom bude asi tak pro toho jediného zjistíme Co dělá já vytáčím Tomášku maminko krásně viď Hele já jsem úplně to já se tady opaluji teď jsem přišla no to máš dobrý no my pracujeme že jo díky moc psát Musíš že jo Někdo to za nás zaplatit Musí to bych si dal klidně už volno hele a tam už domů Vždyť se to taky v tom stejně všichni ho do tohoto rádia neřekneš tak to je jedno ne To je to mám od tebe slyšel tohleNo hele co je nového ale já ti nic říkat nebudu mít do té televize jsem ti zapomněla říct No moc roubovana jsem tu zadní stěnu zaplaťpámbu Našla jsem křižák a jsem to opravil a už to je opravdu marant to ne tak máš takové ty starší ale pořád jako dobrý nedostal tak já to vzala do svých rukou že jo ty jsi šikovná ale Mami já takhle Ty jsi dneska nějaká by klidně námi ti nebudeme nějak narušovat tu tvojí hegemonii klidu a zavoláme třeba v pondělí no To tam budeš dneska něco nerozhází to máš Já nic jiného čerpadlo týpek teda to byl smrad to bylo hrozný heletak hezký víkend tak Ahoj Verunko Ahoj