Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak poradí TOMÁŠOVA MÁMA svému synovi na ponurou náladu?

Play

Poslechněte si podcast

19. 8. 2019

01:45

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu ladíte pondělí odpolední show na Evropě 2 a ještě jsem nevolal svojí mámě tak právě teď tak učiním a Vytočím nová spotřeba inspiruje k tomu že máte taky zavolat svým rodičům že s tím dlouho nevolali a nebo vás to natolik odradí že si Uvědomíte že je dobře že jste nevolali No tak uvidíme Já vytáčím pak nám to Nazdar maminko čučet jezdíš jako Rákosníček prší tak já jsem na balkoně Tomášek Tak co při pondělku je ti smutno viď Ale tak jako ne Stýská se mi No ale No ale upřímně to trochu peklo Jsem tady pořád sám nekonečná smyčka utrpení úplněk nekonečná smyčka prostě stresu prostě hrůza hrůza bolest Věčná bolest osamocení maminko taky takový ten peklo No tak si to byla všechno co jsi říkal že to je vlastně potom nic jako v Brně netady máme daleko víc světla To je pravda No tady ve studiu No vidíš to teď nevím jestli to bylo vtipný No já si myslím že nebylo tak to snad radši ani nebudeme pouštět veřejnou dávno běží ven ale matičko to nepochopíš ale zítra A zkuste třeba štěstí že by to bylo lepší Máš nějaký ještě potom nevím tak snad to bude chtít tesino zítra No právě Ahoj Tome Dneska není taťka tady s náma Káťa jo tak tu pozdravuj Taky tak já jí to vyřídím Jo tak jo tak čau čau ahoj Tomáši