Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak dorazila TOMÁŠOVA MÁMA do rádia?

Play

Poslechněte si podcast

14. 8. 2019

01:37

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show Evropy 2 naše klasická rubrika Vytoč mámu je tentokrát naživo protože máme tu se mnou Ne to se tak říká jako naživo že jsi tady přímo ve studiu tak naživo na živo přes telefon Takhle jo No a ty jsi tady přímo se mnou tak vy by zajímalo jak jsi dorazila do práce protože já jsem dneska dopoledne vyrazil dřív na schůzku až j s Mill vozidlo Co jsi tam dělala viď než jsem přišla na to jak se pouští myčka jak jsem sežrala asi pět tabletu a pak jsem zjistil že se to musí dát dovnitř No a pak jsem si hned celá unavená splavená sedla na ten tvůj balkon to hezký viď To se tam krásně posedává No krásně se posedává co já s tím byla ty truhlíky to byla samá kopřiva nosil dvoumetrový šlahouny a ještě tam máš umělouPavla Hook tomu danou žádný kytky tam nekvetou a prší tam byl tyhle ty kopřivy tak jsem to vydržela jsi mi to dal ty dvě fazola to mělo palice Hele jako kráva tak jsem to vyhodil a že to pukne a tam ti byl smát ale z toho to smrdělo celý balkón tak to bude smutný rok jak to tak no tak to moc Děkuji maminko pád na Evropě 2