Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak bude reagovat TOMÁŠOVA MÁMA na to, že je Koko opět v práci?

Play

Poslechněte si podcast

2. 9. 2019

02:24

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu v pondělí máme tady září a máme tady opět Tomášovo matku a hlavně tady máme Koko a mám o tom pravděpodobně nevíš že se vracíš Tak tuto zprávu že je odpolední show kompletní sdělíme právě teď vytáčím Ano Ahoj Tomášku Ahoj Verunko Ty kozo jedna je to hrozný ale viď Ona se na mě těšilo na rozdíl od tebe ale jedno Tak na tebe se člověk může těšit ale ta práce že je hrozná se mnou je to ne to je doma Jo takhle no a já se připravuje všechno na návrat kokon rukou Jak to Ty děti mívají Tomáš No zaškrcený let a jsem měl tu gumičku je viď 5,59 dneska jsme byli vážně tebe taky něco co má hlavu a patu Hele já ti dneska mi natankovat Co jsou ceny Hele tak to je opravdu já jsem za to na dvakrát natankovat za pětistovku do toho auta a to je stejně když tam plivla Hele není to jako rád drahý ten benzín no ale já si myslím že dneska se opravdu vyplatí kupovat kokain a prostě potom všude běhat Teda promiň to je hrozný Jo jo to jako já jsem taky chtěla moc omluvit o tom školním roku a tam když vynecháte domluvil jsem si to zítra začátek Školní roky dneska řeší každý ale zítra to bude něco unikátního jo originální Tak čau ahoj