Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Dostane TOMÁŠ vynadáno od MÁMY za to, jak pohnojil zahradu?

Play

Poslechněte si podcast

4. 11. 2019

01:54

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show na Evropě 2 budeme volat mámě já jsem dostal úkol abych pohnojil trávník na chalupě ano zavolám schválně a dojdu si tak říkajíc pro pochvalu tak vytáčím Matko Čau No já mám tu drzost Hlavně že ty máš tu drzost na mě ještě vyčkávat pochopitelně to máš s kým jsi byl na té chalupě ti jednou řekne udělej nějakou práci a ty opravdu proč jako Vždyť jsi mi říkala ať pohnojit trávníkne tohle je ale tím zeleným hnojivem to vymyslel ty to máš jí neříkej mi že jsi vymyslel ty odpověz mi rozumět co tam zase mě za pitomce za kamarády ve Wordu dohodneme zelím a neznamená se hnojit zeleným hnojivem To se na mě nezlob když máš mlčet a počítat když nemá jsme se takhle tu tak nějak mi to vysvětlí že mě to napadlo protože to je Tomáši já nevěřím tomu že by se to hodilo v hlavě inteligentní vysokoškolsky vzdělaný a tobě jestli se ti moc omlouvám a a bude lepší když si zvolíš jinou rodinu do dalších let a to se omlouvámbeze mojí nejlepší synek jo tak schválně čau čau ahoj