Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Co TOMÁŠOVA MÁMA radí na pochmurnou náladu?

Play

Poslechněte si podcast

10. 10. 2019

01:45

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu i ve čtvrtek Posloucháte odpolední show a taky Evropu 2 bez tebe mám úplně dobrý den jakpak to tak Včera porada tady v rádiu tak jsem tady zdržel ještě další vysílání No já to řeknu mámě až to zase bude ptát jak se mám No nazdar čau ve čtvrtek No tak mám začít proč jak co proč včera jsem jeli pracovní poradu viď zdrželi jsme se po práci déle za a za b Je mi tak nějak to bylo z toho nachlazení za C to počasí se všeobecně houpe a nahoru dolů jde nevím už ho prostě to nějaký blbýty to máš takhle když se cítíš Já nevím psychicky zlomený nemoc na dně nebo něco Tak jako je vždycky beznadějný tak si musíš to máš chodit ti říct že ty jsi byl tak Vítězná spermije tak se podle toho takhle musíš si chovat ne co by to bylo za ty ostatní to vypadá když já se Vítězná život Viagra jsou nahoře a jenom kretén prodlužuje porady Tomáši tak se tam podívej kdo tě tam takhle terorizuje tohle to je ta informace nebyla pro mě to nebere Tak pozdravuj čau Ahoj Verunko