Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Co řekne TOMÁŠOVA MÁMA na ZORKU?

Play

Poslechněte si podcast

11. 11. 2019

02:22

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show Evropy 2 a je čas se představit vzorku mámě Teď přichází chvíle co na mě tam mám A řekneš Chápeš to vlastně přesně když máš nového partnera vezmeš ho potom cítím tak schválně nic dobrého nevěřím že ano Ahoj Tomášku tak tady mám a HR děti představuji svoji novou kolegyni Toto je Zorka Hejdová Zorka mami Zorka this a prosím tě když telefonuješ musíš motorka Ježišmarja co to je za jménozdrobnělina od zorky Zuzanka zprávy výborně No dobře já už tady přece taky jednou potkali Jablonská moment to po těchto se trefil Tomáši to Potěš pánbůh ne ale doufám že už v zimě chodíte oblečená a nechci říct že jsem rád že ji tady mám a ona je taky ráda taky ráda nemyslím pracovní pořád ten Dan a nezapomeň Nezapomínejte na to já vím že ten Tomáš je hodně žádaný ale aby jsem s vámi to neuděláme dopadla Yoko Onoco to taky je že jo to je novinka pro mě jo No tak dobře tak si to tam užijte No tak snad ti to máš nashle Nazdar