Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Co by udělala TOMÁŠOVA MÁMA s výhrou přes 5 miliard dolarů?

Play

Poslechněte si podcast

15. 8. 2019

01:41

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Posloucháte odpolední show na Evropě 2 a před pár hodinami zasilo ve zprávách že Miláně nebo u Milana Itálii vyhrál 1 Lost do právě člověk o kombinaci čísel počítač automaticky zvolte metodu k operaci jo pic kozu do vazů Jak se říká normálně 5 miliard v přepočtu korun Vyhrál tedy na jeden jedinej Los což je fantastický nejvyšších výher vůbec můžeme nechat si dát poslouchat že za chvilku je přemýšlet Co by dělali víš ten hřejivý pocit že vyhráváte 5 miliard že najednou prostě koukat na ty čísla a kde jsi a co že pět miliard abychto vážně pravda co by jsi dělala jako první věc maminko zlatá kdyby jsi vyhrála 5 miliard Co by sis koupila já už vím já bych si koupila tohle rádio a hned bych tě vyhodila předvádíš Tak to opravdu skvělé ale já co bych dělal to co bych asi dělal tak já nevím jaké povolání normální nevím sama sobě abych mohl dělat až to těžko Tomáši proč tak když si po sobě