Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #Trailer | Simona Pöder Innerhofer: "Izrael je velice drahá země." ??

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Společnost

,

Cestování

#Trailer | Simona Pöder Innerhofer: "Izrael je velice drahá země." ??

Obrázek epizody #Trailer | Simona Pöder Innerhofer: "Izrael je velice drahá země." ??

Poslechněte si podcast

12. 9. 2021

2 min

O epizodě podcastu

Už za týden bude online díl, ve kterém se "podíváme" do Izraele. Hlavní hrdinkou této epizody je Simona, která v Izraeli strávila rok a hebrejština ji zaujala natolik, že ji dnes i učí. Společně jsme si povídaly o nejrůznějších tématech, která se této multikulturní země týkají a já doufám, že vás bude celý díl bavit stejně tak, jako mě bavilo jej nahrávat. Do diáře tedy zapsat datum 19. září a těšit se.

Už za týden bude online díl, ve kterém se "podíváme" do Izraele. Hlavní hrdinkou této epizody je Simona, která v Izraeli strávila rok a hebrejština ji zaujala natolik, že ji dnes i učí. Společně jsme si povídaly o nejrůznějších tématech, která se této multikulturní země týkají a já doufám, že vás bude celý díl bavit stejně tak, jako mě bavilo jej nahrávat. Do diáře tedy zapsat datum 19. září a těšit se. ?