Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

#STUDENT AGENCY | Soňa Grobová: "Pracovní pobyt jsem si vyzkoušela na vlastní kůži v Austrálii."

Play

Poslechněte si podcast

7. 3. 2021

1 hod

Krásné nedělní ráno! Je tady nový díl podcastu. Tentokrát si můžete poslechnout trošku jiný rozhovor, než na který jste běžně zvyklí. Pro tento díl jsem oslovila Lucii Strakovou, zakladatelku projektu KiDay. KiDay pomáhá českým dětem vyjet na zahraniční tábory, konkrétně do Chorvatska, USA a Kanady. Pokud vás zajímají i další podrobnosti, tak stiskněte "play" a užijte si rozhovor. #něcomezi Odkazy k podcastu: ● STUDENT AGENCY: https://www.studentagency.cz ● Pracovní a Au pair pobyty: https://www.pracovnipobyty.cz ● Work & Travel: https://www.pracovnipobyty.cz/work-and-travel-usa/ ● Working Holiday Kanada/Nový Zéland/Austrálie: https://www.pracovnipobyty.cz/working-holiday/ ● Pracovní pobyty Evropa: https://www.pracovnipobyty.cz/pracovni-pobyty-evropa/ ● Au pair Evropa/USA: https://www.pracovnipobyty.cz/au-pair/ ● Camp USA: https://www.pracovnipobyty.cz/pracovni-pobyty-usa/camp-usa/index.html ● Instagram: https://www.instagram.com/pracovnipobyty/ ● Facebook: https://www.facebook.com/StudentAgencyPracovniPobyty/ ● Instagram Podcastu: https://www.instagram.com/vyletzhnizda/ ● Facebook Podcastu: https://www.facebook.com/vyletzhnizda/ ● Stránky Podcastu: https://vyletzhnizda.weebly.com/ Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Můj blog: www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: www.instagram.com/terovca_/ ● Spotify: terka177 ● Soundcloud: https://soundcloud.com/user-865875590 ● Pinterest: https://cz.pinterest.com/terweasley/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.