Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #Německo | Jana Gebauerová: "Německo už je pro mě jako druhý domov."

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

#Německo | Jana Gebauerová: "Německo už je pro mě jako druhý domov."

Obrázek epizody #Německo | Jana Gebauerová: "Německo už je pro mě jako druhý domov."

Poslechněte si podcast

28. 7. 2019

26 min

Zdravím všechny. Jsem tady opět s novým dílem a tentokrát je to zas a znova rozhovor. Vyzpovídala jsem moji vlastnici Janu, která už snad procestovala polovinu světa a v tomhle díle vám přiblíží, jaké je to pracovat/dobrovolničit u našich sousedů v Německu. Pokud vás bude zajímat cokoliv dalšího, můžete se na Janu obrátit skrze její email a ona vám moc ráda odpoví. #ranníptáče Odkazy k podcastu: ● Janin email: Akcaloks@seznam.cz Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Můj blog: http://www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: https://www.instagram.com/terovca_/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.