Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #Kanada | Barbora Pavlorková: "Přes týden jsem musela chodit telefonovat do sklepa."

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

#Kanada | Barbora Pavlorková: "Přes týden jsem musela chodit telefonovat do sklepa."

Obrázek epizody #Kanada | Barbora Pavlorková: "Přes týden jsem musela chodit telefonovat do sklepa."

Poslechněte si podcast

22. 9. 2019

36 min

Opět zdravím všechny ranní/noční ptáčata a sovy! Tuto neděli máte možnost si poslechnout rozhovor s mojí kamarádkou ze základní školy, Baruškou. Ta byla půl roku studovat angličtinu v Torontu v Kanadě a má o tom teda fakt co vyprávět. Ať už to jsou průšvihy s hostitelkou rodinou, kanadská zima nebo mývalové. Odkazy k podcastu: ● Barčin Instagram: https://www.instagram.com/barborapavlorkova/ ● Student agency: http://www.jazykovepobyty.cz/ ● Toronto: https://www.toronto.ca/ Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Můj blog: www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: www.instagram.com/terovca_/ ● Spotify: terka177 ● Soundcloud: https://soundcloud.com/user-865875590 ● Pinterest: https://cz.pinterest.com/terweasley/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.