Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

Jak se odhodlat? Jak se co nejlépe sbalit? Tipy, jak na lehčí cestování

Play

Poslechněte si podcast

3. 11. 2019

57 min

Máme tady jubilejní podcast s číslem 10. Rozhodla jsem se proto pro speciální one woman show, kde vás zaplavím spoustou rad, tipů a zkušeností, které se mi během mého cestování osvědčili. Každopádně to berte tak, že jsou to jen mé osobní poznatky a ne každému to může vyhovovat. Doufám ale, že si z tohoto dílu něco odnesete a třeba díky tomu vyrazíte do světa. Odkazy k podcastu: ● Travel Bible: https://travelbible.cz/ ● Travel Bible Podcast: https://travelbible.cz/podcasty/ ● Lonely Planet: http://lonelyplanet.cz/ ● Travel Guide for the Young, Sexy & Broke: https://www.bookdepository.com/Off-Track-Planets-Travel-Guide-for-Young-Sexy-Broke-Editors-Off-Track-Planet/9780762449033 ● Couchsurfing: https://www.couchsurfing.com/ ● Airbnb: https://www.airbnb.cz/ ● Google Maps: https://www.google.com/maps ● Revolut: https://revolut.com/referral/terezard7o!metal ● Twisto: https://www.twisto.cz/registrace/?promo=TEREZAH65 ● Currency: https://www.xe.com/es/currencyconverter/ ● Kiwi: https://www.kiwi.com/cz/ ● Ryanair: https://www.ryanair.com/cz/cs/ ● Wizzair: https://wizzair.com/ ● Flixbus: https://wizzair.com/#/ ● Yelp: https://www.yelp.es/madrid ● Foursquare: https://apps.apple.com/es/app/foursquare/id306934924 ● Apple Podcasts: https://apps.apple.com/es/app/apple-podcasts/id525463029 ● Spotify: https://www.spotify.com/cz/ ● Audiotéka: https://audioteka.com/cz/?_w ● Vivino: https://www.vivino.com/ ● TrustedHousitters: https://www.trustedhousesitters.com/ Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Můj blog: www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: www.instagram.com/terovca_/ ● Spotify: terka177 ● Soundcloud: https://soundcloud.com/user-865875590 ● Pinterest: https://cz.pinterest.com/terweasley/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.