Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak navázat kontakt? 20 otázek, které vám to ulehčí. Inspirováno Forbes

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

Jak navázat kontakt? 20 otázek, které vám to ulehčí. Inspirováno Forbes

Obrázek epizody Jak navázat kontakt? 20 otázek, které vám to ulehčí. Inspirováno Forbes

Poslechněte si podcast

17. 5. 2020

30 min

Zdravím opět z domova. Chtěla jsem zkusit zase jednou sednout za mikrofon a povídat, tak můžete posoudit, jak se mi to vlastně povedlo. Nechtěla jsem ale úplně utíkat od zaměření podcastu a zvolila něco, co vám může pomoci jak na cestách, tak v běžném životě a zároveň prostřednictvím tohoto dílu můžete trochu víc poznat i mě. Odkazy k podcastu: ● Článek z Forbes: https://www.forbes.com/sites/darrahbrustein/2017/11/19/the-55-best-questions-to-ask-to-break-the-ice-and-really-get-to-know-someone/#123e3a323ca1 SERIÁLY: ● Pustina ● Terapie ● Workin' Moms KNIHY: ● Robert Fulghum - Všechno co opravdu potřebuji znát jsem se naučil v mateřské školce ● Nathaniel Hawthorne - Šarlatové písmeno ● Instagram Podcastu: https://www.instagram.com/vyletzhnizda/ ● Facebook Podcastu: https://www.facebook.com/vyletzhnizda/ ● Stránky Podcastu: https://vyletzhnizda.weebly.com/ Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Můj blog: www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: www.instagram.com/terovca_/ ● Spotify: terka177 ● Soundcloud: https://soundcloud.com/user-865875590 ● Pinterest: https://cz.pinterest.com/terweasley/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.