Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

Jak navázat kontakt? 20 otázek, které vám to ulehčí. Inspirováno Forbes

Play

Poslechněte si podcast

17. 5. 2020

30 min

Zdravím opět z domova. Chtěla jsem zkusit zase jednou sednout za mikrofon a povídat, tak můžete posoudit, jak se mi to vlastně povedlo. Nechtěla jsem ale úplně utíkat od zaměření podcastu a zvolila něco, co vám může pomoci jak na cestách, tak v běžném životě a zároveň prostřednictvím tohoto dílu můžete trochu víc poznat i mě. Odkazy k podcastu: ● Článek z Forbes: https://www.forbes.com/sites/darrahbrustein/2017/11/19/the-55-best-questions-to-ask-to-break-the-ice-and-really-get-to-know-someone/#123e3a323ca1 SERIÁLY: ● Pustina ● Terapie ● Workin' Moms KNIHY: ● Robert Fulghum - Všechno co opravdu potřebuji znát jsem se naučil v mateřské školce ● Nathaniel Hawthorne - Šarlatové písmeno ● Instagram Podcastu: https://www.instagram.com/vyletzhnizda/ ● Facebook Podcastu: https://www.facebook.com/vyletzhnizda/ ● Stránky Podcastu: https://vyletzhnizda.weebly.com/ Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Můj blog: www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: www.instagram.com/terovca_/ ● Spotify: terka177 ● Soundcloud: https://soundcloud.com/user-865875590 ● Pinterest: https://cz.pinterest.com/terweasley/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.