Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #Anglie | Lea Fuis: "Měla jsem takový ten klasický blok, kdy se stydíš mluvit."

Vyleť z hnízda!

Tereza Hrubá

Osobní rozvoj

#Anglie | Lea Fuis: "Měla jsem takový ten klasický blok, kdy se stydíš mluvit."

Obrázek epizody #Anglie | Lea Fuis: "Měla jsem takový ten klasický blok, kdy se stydíš mluvit."

Poslechněte si podcast

16. 6. 2019

41 min

Hostem dnešního podcastu je Lea Fuisová, moje velmi dobrá kamarádka a hlavně nadšená cestovatelka, která to už před nějakým časem zakotvila v Anglii a to konkrétně v Cambridge, odkud pak pokračovala do Bristolu, kde momentálně působí jako vedoucí baristka v jedné z kaváren. Pokud byste i vy chtěli vyrazit pracovat do Anglie, tak tady najdete spoustu užitečných rad a zároveň plno zkušeností, které Lea za těch pár let nasbírala. #ranníptáče Odkazy k podcastu: ● Odkaz na Lejdin blog: https://leafuis.wordpress.com/ ● Lejdin Instagram: https://www.instagram.com/leafuis/ ● Odkaz na pracovní pobyty se Student Agency: https://www.pracovnipobyty.cz/ Kdyby někdo hledal konkrétně mě: ● Blog: http://www.enthusiaster.cz/ ● Instagram: https://www.instagram.com/terovca_/

Popis podcastu

Ahoj, jsem Ter a vítám vás u mého podcastu "Vyleť z hnízda!". Zpovídám v něm ranní ptáčata a noční sovy, ti vám budou průběžně vyprávět o tom, jaké to je, studovat, pracovat nebo dobrovolničit v zahraničí. Jeho účelem je popostrčit všechny Čechy, kteří si stále hledají výmluvy, proč je ještě na studium, práci nebo jakoukoliv jinou činnost mimo naše hranice času dost.