Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 54: Všechno s mírou!! aneb kultura diet a body image s Kaadellem

Vyhonit ďábla

Vyhonit ďábla

Společnost

54: Všechno s mírou!! aneb kultura diet a body image s Kaadellem

Obrázek epizody 54: Všechno s mírou!! aneb kultura diet a body image s Kaadellem

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

1 hod 4 min

Ak nás rad*a počúvaš tak nás možeš podporiť v tvorbe a odoberat bonus obsah na herohero.co/vyhonitdabla

Trigger warning: poruchy příjmu potravy, fat fobie

Pomalu se blíží léto a s ním i stres z našich těl. Začínají se kolem nás hemžit reklamy a příspěvky o „hubnutí do plavek“ a shazování „přebytečných“ kil. Proto jsme se s Terezií rozhodly nahrát několik epizod o tělesnosti. V minulosti už jsme nahrály například epizodu o body neutralitě, na kterou vlastně navazujeme.

Pozvaly jsme si Kaadella, který na svém IG sdílí fotky svého těla a schytává za to nenávistné komentáře a odsudky. Naučit se žít ve svém těle, ve společnosti, kde jste pod neustálým tlakem, abyste zhubli*y, přibrali*y nebo nějakým jiným způsobem měnil*y své tvary, je dost náročný. Ani já, ani Terézia, ani @Kaadell nemáme zázračnou radu a bohužel nejsme ani vzory, podle kterých byste se měli* řídit. Tato epizoda naopak odhalila, jak moc problematický náš vztah k jídlu je. Je to pro nás kontinuálně palčivé a náročné téma, taky proto je epizoda plná emocí a je překvapivě militantnější než jindy.

V bonusové části na Herohero.co/vyhonitdabla řešíme často fatfóbní bizár z Grinderu. :))))): to chceš(?)

Jako bonus se dozvíte, jak si @Kaadell holí anál.

SLEDUJ

IG: @vyhonit.dabla

Tiktok: @vyhonitdabla


Popis podcastu

Vyhonit ďábla se Zuzanou a Terezií. Vulvy, sperma, traumata, tělesnost, chlupy, orgasmy, výtoky, porno, stereotypy, sex, chtíč, fetiše a vyhánění sexuálních tabu. Vyháníme ďábla! Nápady a postřehy nám posílej na Instagram anebo na Facebook.