Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Cítíme se jako v Británii devadesátých let.“ Nová kompilace mapuje ukrajinskou elektronickou scénu

Východiska

Český rozhlas

Hudba

„Cítíme se jako v Británii devadesátých let.“ Nová kompilace mapuje ukrajinskou elektronickou scénu

Obrázek epizody „Cítíme se jako v Británii devadesátých let.“ Nová kompilace mapuje ukrajinskou elektronickou scénu

Poslechněte si podcast

28. 3. 2019

4 min

O epizodě podcastu

O ukrajinské elektronické scéně se v poslední době, často relativně povrchně, píše jako o raveové revoluci nebo zvukové reakci na politické změny v zemi. Celkem vypovídající pak je, že kolektivy a iniciativy jako Cxema nebo klub Closer figurují nejen v hudebních, ale také módních médiích. Kromě těchto jmen však na Ukrajině působí mnoho jiných scén a kolektivů, fungujících na principu DIY.
O ukrajinské elektronické scéně se v poslední době, často relativně povrchně, píše jako o raveové revoluci nebo zvukové reakci na politické změny v zemi. Celkem vypovídající pak je, že kolektivy a iniciativy jako Cxema nebo klub Closer figurují nejen v hudebních, ale také módních médiích. Kromě těchto jmen však na Ukrajině působí mnoho jiných scén a kolektivů, fungujících na principu DIY.

Všechny díly podcastu Východiska můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .