Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Doporučené podcasty YRT

Youradio Talk

Společnost

Podcast roku; Vyhonit ďábla - sexuální rutiny; Vinohradská 12 - protesty v USA

Play

Poslechněte si podcast

15. 6. 2020

14:33

Informace o aktuálním dění na české podcastové scéně. Inspirativní poslech přeje Jakub/YRT.

O epizodě podcastu

Podcast roku; Vyhonit ďábla - sexuální rutiny; Vinohradská 12 - protesty v USA

Automatický přepis podcastu

Tento díl věnujeme vítězům druhého ročníku naší soutěže Podcast roku. Anketa sledovala oblíbenost autorských podcastů i produkci veřejnoprávních médií. Letošní ročník ovládl zpravodajský podcast Vinohradská 12, který navíc získal i cenu poroty.

V kategorii autorského podcastu zvítězil projekt Vyhonit ďábla. Gratulujeme.

…. 

Vulvy, vagíny, orgasmy, láska, fetiš, chlupy, menstruace, úchylky, masturbace a hlavně vyhánění sexuálních tabu. Přesně to je obsah vítězného podcastu Vyhonit ďábla, za kterým stojí moderátorky Tereza a Zuzana.

A jeden z posledních dílu se věnoval ranním a hlavně  sexuálním rutinám.

>https://talk.youradio.cz/porady/vyhonit-dabla/curat-kourit-a-pozorovat-kone


Sluší se ale zmínit i další úspěšné a oblíbené projekty, které v rámci naší ankety bodovaly. V rámci Autorského podcastu obsadila druhé místo společenská Linka Terezy Salte a Karla Kováře. Třetí místo připadlo podcastu Tak určitě Ondřeje Novotného nejen o sportovní tematice.

...

V kategorii Veřejnoprávní podcast obsadily v anketě všechny tři medailové pozice pořady Českého rozhlasu. S velkým náskokem zvítězila zpravodajská Vinohradská 12, stříbro získala girl talk Buchty a bronz si odnesl Host Lucie Výborné. Pojďme ale předně zmínit zpravodajský podcast Českého rozhlasu vedený zkušenou novinářkou Lenkou Kabrhelovou. Jeden z posledních dílu se věnoval protestům proti policejnímu násilí ve Spojených státech. Demonstrace, které vypukly poté, co Afroameričana George Floyda zabil policista při zatýkání, otevřely debatu o systematickém rasismu, práci policie a případech brutality vůči americkým menšinám. Lenka Kabrhelová mluví s jedním z předních afroamerických novinářů, reportérem časopisu The Atlantic Adamem Serwerem. 

>https://talk.youradio.cz/porady/vinohradska-12/kdyz-jsou-si-nekteri-americani-rovnejsi

A podcast Vinohradská 12 navíc zabodoval i u odborné poroty, která jej upřednostnila před rozhovory podcastu Insider a více méně technologickým podcastem Petra Máry.

… 

Všem tvůrcům, kteří v naší anketě bodovali gratulujeme a všem, kteří jste svým oblíbeným podcastum poslali hlasy, děkujeme za zájem podporovat a posouvat českou podcatovou scénu dál. Na kompletní žebříček se podívejte na webu podcastroku.cz