Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu VŠFS podcast

Youradio Talk

Osobní rozvoj

Podcast VŠFS podcast

12 epizod

14 odběratelů

Podcast Vysoké školy finanční a správní.
Obrázek epizody Pracovat s Havlem bylo inspirativní, vzpomíná prorektor Šimůnek

Pracovat s Havlem bylo inspirativní, vzpomíná prorektor Šimůnek

19. 9. 2022

25 min

Obrázek epizody Je možné krásu a přitažlivost kapitalizovat? Prorektor pro výzkum a vývoj doc. Ondřej Roubal se se svými studenty v programu Marketingová komunikace věnuje nejenom reklamě, ale i životnímu stylu

Je možné krásu a přitažlivost kapitalizovat? Prorektor pro výzkum a vývoj doc. Ondřej Roubal se se svými studenty v programu Marketingová komunikace věnuje nejenom reklamě, ale i životnímu stylu

5. 9. 2022

29 min

Obrázek epizody Nacházejí pracující rodiče dostatečnou podporu zaměstnavatelů a okolí? Téma rozebereme se studentkou studijního programu Marketingová komunikace, která na toto téma napsala klasifikační práci.

Nacházejí pracující rodiče dostatečnou podporu zaměstnavatelů a okolí? Téma rozebereme se studentkou studijního programu Marketingová komunikace, která na toto téma napsala klasifikační práci.

18. 8. 2022

22 min

Obrázek epizody Vrátí se ceny ještě na úroveň před inflací? Pomohlo by ČR, kdyby měla euro? Tyto otázky jsme probrali v dalším dílu podcastu VŠFS s ekonomem a pedagogem VŠFS Petrem Machem.

Vrátí se ceny ještě na úroveň před inflací? Pomohlo by ČR, kdyby měla euro? Tyto otázky jsme probrali v dalším dílu podcastu VŠFS s ekonomem a pedagogem VŠFS Petrem Machem.

17. 8. 2022

23 min

Obrázek epizody Proč by měl mít váš finanční poradce odbornou zkoušku Master of Financial Planning? Jaké z toho plynou pro Vás bonusy? Nejen o tom jsme si povídali s Markem Černochem, výkonným ředitelem České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování.

Proč by měl mít váš finanční poradce odbornou zkoušku Master of Financial Planning? Jaké z toho plynou pro Vás bonusy? Nejen o tom jsme si povídali s Markem Černochem, výkonným ředitelem České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování.

20. 6. 2022

27 min

Obrázek epizody Můžete se naučit ve škole řídit firmu? A jak vám akademické vzdělání pomůže při předávání rodinného podnikání?

Můžete se naučit ve škole řídit firmu? A jak vám akademické vzdělání pomůže při předávání rodinného podnikání?

13. 6. 2022

24 min

Obrázek epizody Evropsky proslulý kriminalista a forenzní biomechanik prof. Jiří Straus nám v dalším díle univerzitního podcastu prozradí, zda jsou věrohodnější metody Kriminálky Las Vegas nebo Případů 1. oddělení

Evropsky proslulý kriminalista a forenzní biomechanik prof. Jiří Straus nám v dalším díle univerzitního podcastu prozradí, zda jsou věrohodnější metody Kriminálky Las Vegas nebo Případů 1. oddělení

3. 6. 2022

24 min

Obrázek epizody Víte jaký je rozdíl mezi instantní platbou a instantní polévkou? Jak běžné takové instantní platby jsou? A jak je možné je využívat třeba při podnikání? Nejenom nad těmito odbornými tématy jsme se v univerzitním podcastu poprvé sešli k rozhovoru ve třech.

Víte jaký je rozdíl mezi instantní platbou a instantní polévkou? Jak běžné takové instantní platby jsou? A jak je možné je využívat třeba při podnikání? Nejenom nad těmito odbornými tématy jsme se v univerzitním podcastu poprvé sešli k rozhovoru ve třech.

26. 5. 2022

27 min

Obrázek epizody O tom, jaké je místo žen v informatice a v čem jsou pro tento obor nenahraditelné, jsme si povídali s doc. Stanislavou Mildeovou, garantkou studijního programu Aplikovaná informatika na Vysoké škole finanční a správní.

O tom, jaké je místo žen v informatice a v čem jsou pro tento obor nenahraditelné, jsme si povídali s doc. Stanislavou Mildeovou, garantkou studijního programu Aplikovaná informatika na Vysoké škole finanční a správní.

23. 5. 2022

23 min

Obrázek epizody Doc. Jan Kolouch: "V rámci bezpečnostně právních studií se naši studenti podrobně dozvědí, jak fungují kybernetické útoky a jak se proti nim chránit."

Doc. Jan Kolouch: "V rámci bezpečnostně právních studií se naši studenti podrobně dozvědí, jak fungují kybernetické útoky a jak se proti nim chránit."

16. 5. 2022

24 min

Obrázek epizody Prorektor VŠFS Doc. Petr Budinský: "Kdo rozumí financím, může v dnešní době uspět."

Prorektor VŠFS Doc. Petr Budinský: "Kdo rozumí financím, může v dnešní době uspět."

29. 4. 2022

35 min

Obrázek epizody Rektorka VŠFS Bohuslava Šenkýřová: "Jsme přátelská univerzita s profesionálním a klientským přístupem, ale za školné si u nás titul nekoupíte - jen šanci vzdělávat se."

Rektorka VŠFS Bohuslava Šenkýřová: "Jsme přátelská univerzita s profesionálním a klientským přístupem, ale za školné si u nás titul nekoupíte - jen šanci vzdělávat se."

29. 4. 2022

15 min