Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 8: prof. Vladimír Mařík & Alena Nováková – Hlas a duše Průmyslu 4.0

Vše o průmyslu

Vše o průmyslu

Osobní rozvoj

8: prof. Vladimír Mařík & Alena Nováková – Hlas a duše Průmyslu 4.0

Obrázek epizody 8: prof. Vladimír Mařík & Alena Nováková – Hlas a duše Průmyslu 4.0

Poslechněte si podcast

16. 3. 2020

50 min

O epizodě podcastu

V České republice jen málo potenciálního hostů pořadu, kteří by lépe ztělesňovali pojem Průmyslu 4.0 v tuzemském pojetí. Zatímco prof. Vladimír Mařík je jakýmsi pomyslným otcem tohoto pojmu, paní Alenu Novákovou v poslední době vnímám jako hlas Průmyslu 4.0. Pojďme zjistit, čím chtěli být jako malí… Partnerem epizody je společnost Siemens a její koncept pro Průmysl 4.0 s názvem Digitální podnik. Začněte cestu digitalizace průmyslu na www.siemens.cz/digitalni-podnik  (http://www.siemens.cz/digitalni-podnik)
V České republice jen málo potenciálního hostů pořadu, kteří by lépe ztělesňovali pojem Průmyslu 4.0 v tuzemském pojetí. Zatímco prof. Vladimír Mařík je jakýmsi pomyslným otcem tohoto pojmu, paní Alenu Novákovou v poslední době vnímám jako hlas Průmyslu 4.0. Pojďme zjistit, čím chtěli být jako malí…

Partnerem epizody je společnost Siemens a její koncept pro Průmysl 4.0 s názvem Digitální podnik. Začněte cestu digitalizace průmyslu nawww.siemens.cz/digitalni-podnik

Popis podcastu

Průmysl prochází procesem transformace, ve kterém není vždy snadné se zorientovat. Jak zachovat konkurenceschopnost českého průmyslu? Na to se snaží najít odpověď Lukáš Smelík a jeho hosté v podcastu Vše o průmyslu, podcastu pro moderní výrobu.