Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 32: Evžen Reitschläger & Filip Plevač – Malé a střední podniky se digitalizace průmyslu bát nemusí

Vše o průmyslu

Vše o průmyslu

Osobní rozvoj

32: Evžen Reitschläger & Filip Plevač – Malé a střední podniky se digitalizace průmyslu bát nemusí

Obrázek epizody 32: Evžen Reitschläger & Filip Plevač – Malé a střední podniky se digitalizace průmyslu bát nemusí

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

53 min

Povídání na téma, zda je digitalizace doménou těch největších podniků, nebo jsou na ni připraveny i menší a střední firmy, probíhá už dlouho. Často v tom nepanuje shoda. Hlavně, když se baví zástupce toho největšího a nejmenšího. Diskuze proběhla také během konference Digitální výroba 2020 a podnítila nás nesetrvat pouze v teorii. Hozená rukavice od Filipa Plevače, specialisty digitalizace a Lukáše Smelíka, moderátora pořadu, směrem k malým a středním podnikům zněla jasně. Blíží se léto a my stejně asi nikam letos nevyjedeme. Investujeme ten získaný čas k tomu, abychom jednomu z vás pomohli. Pomůžeme nastavit cestu digitální transformace firmy tak, jak jste si možná ani nemysleli. Investujte svůj čas a dokažme všem, že i na úrovni menšího podniku má digitalizace reálný přínos. Než se potkáme na konferenci Digitální výroba 2021 a pomůžeme nastartovat digitální transformaci vašeho podniku, poslechněte si jak to dopadlo ve firmě Metalkov, když hozenou rukavici loni zvedl Evžen Reitschläger. Uznání mu patří i za to, že tím jde příkladem z pozice místopředsedy představenstva Asociace malých a středních podniků. 

Popis podcastu

Průmysl prochází procesem transformace, ve kterém není vždy snadné se zorientovat. Jak zachovat konkurenceschopnost českého průmyslu? Na to se snaží najít odpověď Lukáš Smelík a jeho hosté v podcastu Vše o průmyslu, podcastu pro moderní výrobu.