Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 11: Michal Skořepa - Ekonomika viru zbavená

Vše o průmyslu

Vše o průmyslu

Osobní rozvoj

11: Michal Skořepa - Ekonomika viru zbavená

Obrázek epizody 11: Michal Skořepa - Ekonomika viru zbavená

Poslechněte si podcast

20. 4. 2020

54 min

O epizodě podcastu

Jaké ekonomické "problémy" nás trápily ještě na konci ledna? Z šuplíku vytahujeme epizodu, která během pár dní od nahrání ztratila na aktuálnosti. Je však zajímavé zaposlouchat se do potenciálu tuzemské ekonomiky, pokud by nedostala tvrdou ránu pod pás. Michal Skořepa, ekonom České spořitelny, jakožto host této epizody, se naštěstí uvolil k nahrání aktuálního dodatku. Ten najdete v samotném závěru. Vydejte se s námi zpátky do minulosti, nebo přejděte na čas 37.30 k predikci dalšího vývoje v důsledku zásahu koronakrize.
Jaké ekonomické "problémy" nás trápily ještě na konci ledna? Z šuplíku vytahujeme epizodu, která během pár dní od nahrání ztratila na aktuálnosti. Je však zajímavé zaposlouchat se do potenciálu tuzemské ekonomiky, pokud by nedostala tvrdou ránu pod pás.

Michal Skořepa, ekonom České spořitelny, jakožto host této epizody, se naštěstí uvolil k nahrání aktuálního dodatku. Ten najdete v samotném závěru.

Vydejte se s námi zpátky do minulosti, nebo přejděte na čas 37.30 k predikci dalšího vývoje v důsledku zásahu koronakrize.

Popis podcastu

Průmysl prochází procesem transformace, ve kterém není vždy snadné se zorientovat. Jak zachovat konkurenceschopnost českého průmyslu? Na to se snaží najít odpověď Lukáš Smelík a jeho hosté v podcastu Vše o průmyslu, podcastu pro moderní výrobu.