Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vortex #221 | Honza Herodes jako host, poznej českou hru podle hudby a nekonečné hry

Vortex

Vortex

Zábava

Vortex #221 | Honza Herodes jako host, poznej českou hru podle hudby a nekonečné hry

Obrázek epizody Vortex #221 | Honza Herodes jako host, poznej českou hru podle hudby a nekonečné hry

Poslechněte si podcast

6. 8. 2022

2 hod 4 min

Toto pondělí se ponese ve znamení tak trochu jiného vidcastu. Máme výjimečně jinou sestavu, protože Zdeněk byl na dovolené a Petr nemohl. Na místo třetího tak zaskočila Kristýna. Čekají vás ale obvyklá témata, rozhovor a mišmaš na závěr. Seznam témat 00:00 - Start 04:46 - Nekonečné hry, které nešlo hrát donekonečna 27:29 - Poznej českou hru podle hudby 50:43 - Rozhovor s Honzou Herodesem 1:25:16 - Závěrečný mišmaš

Popis podcastu

Vortex je magazín zasvěcený videoherní kultuře, který se specializuje na obsah s přidanou hodnotou. Jde o herní médium nové generace zaměřené na rozhovory, osobnosti, profily, témata, historii a původní materiály, za nímž stojí tým zkušených autorů s bohatou historií a výraznými názory. Vlajkovou lodí Vortexu a současně původním projektem je stejnojmenný vidcast, který vychází od září 2017.