Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vortex #209 | Zrod Journey, hry podle filmů bez filmů, Switch Sports a rozhovor s Tomášem Mikulou

Vortex

Vortex

Zábava

Vortex #209 | Zrod Journey, hry podle filmů bez filmů, Switch Sports a rozhovor s Tomášem Mikulou

Obrázek epizody Vortex #209 | Zrod Journey, hry podle filmů bez filmů, Switch Sports a rozhovor s Tomášem Mikulou

Poslechněte si podcast

7. 5. 2022

2 hod 14 min

Po týdenní pauze se vrací náš vidcast v plné sestavě i s kompletním obsahem. Čekají vás tři výživná témata, rozhovor se zajímavým hostem a navrch mišmaš, jak to máte rádi. Tentokrát budeme hned ve dvou tématech vzpomínat na hry a doby minulé, ale v hodnocení Nintendo Switch Sports se přesuneme i do žhavé současnosti. Seznam témat 00:00 - Start 03:54 - Dlouhá cesta Journey 31:50 - Hry podle filmů, které nakonec nebyly podle filmů 51:44 - Nintendo Switch Sports 1:15:22 - Rozhovor s Tomášem Mikulou o nové esportové aréně 1:40:43 - Závěrečný mišmaš

Popis podcastu

Vortex je magazín zasvěcený videoherní kultuře, který se specializuje na obsah s přidanou hodnotou. Jde o herní médium nové generace zaměřené na rozhovory, osobnosti, profily, témata, historii a původní materiály, za nímž stojí tým zkušených autorů s bohatou historií a výraznými názory. Vlajkovou lodí Vortexu a současně původním projektem je stejnojmenný vidcast, který vychází od září 2017.