Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vortex #196 | Představení PlayStation VR 2, filmy a seriály a rozhovor s Ivanem Buchtou

Vortex

Vortex

Zábava

Vortex #196 | Představení PlayStation VR 2, filmy a seriály a rozhovor s Ivanem Buchtou

Obrázek epizody Vortex #196 | Představení PlayStation VR 2, filmy a seriály a rozhovor s Ivanem Buchtou

Poslechněte si podcast

15. 1. 2022

2 hod 29 min

První vidcast v novém roce je tady a přichází s trochu nestandardním obsahem. Jedno téma jsme samozřejmě museli věnovat detailům o PlayStation VR 2, ale další velký blok patřil filmů a seriálům, takže jsme tak trochu zmišmašovali obvyklý koncept. Samozřejmě však nesmí chybět rozhovor. Naším hostem byl Ivan Buchta ze studia Bohemia Interactive. Seznam témat 00:00 - Start 05:17 - Mišmaš… Vlastně filmy a seriály, co jsme viděli 1:04:08 - PlayStation VR 2 1:28:03 - Rozhovor s Ivanem Buchtou 2:06:03 - Závěrečný opravdu mišmaš

Popis podcastu

Vortex je magazín zasvěcený videoherní kultuře, který se specializuje na obsah s přidanou hodnotou. Jde o herní médium nové generace zaměřené na rozhovory, osobnosti, profily, témata, historii a původní materiály, za nímž stojí tým zkušených autorů s bohatou historií a výraznými názory. Vlajkovou lodí Vortexu a současně původním projektem je stejnojmenný vidcast, který vychází od září 2017.