Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vortex #182 | Dojmy z Far Cry 6, Assetto Corsa Mobile a rozhovor se začínajícím vývojářem her

Vortex

Vortex

Zábava

Vortex #182 | Dojmy z Far Cry 6, Assetto Corsa Mobile a rozhovor se začínajícím vývojářem her

Obrázek epizody Vortex #182 | Dojmy z Far Cry 6, Assetto Corsa Mobile a rozhovor se začínajícím vývojářem her

Poslechněte si podcast

11. 9. 2021

1 hod 27 min

Tentokrát jsme se podívali trochu nezvykle hned na dvě hry. Petr vyzkoušel mobilní verzi Assetto Corsa a příliš ho nenadchla. Zdeněk zase strávil skoro celý den na Kubě, totiž Yaře. A o rozhovor jsme tentokrát pro změnu požádali někoho, kdo s vývojem her teprve začíná, protože nás zajímalo, jaké je to udělat na této cestě první krůčky. 00:00 - Start 03:52 - Assetto Corsa Mobile 20:50 - 6 hodin s Far Cry 6 52:08 - Rozhovor s Vítem Vohralíkem 1:06:15 - Závěrečný mišmaš

Popis podcastu

Vortex je magazín zasvěcený videoherní kultuře, který se specializuje na obsah s přidanou hodnotou. Jde o herní médium nové generace zaměřené na rozhovory, osobnosti, profily, témata, historii a původní materiály, za nímž stojí tým zkušených autorů s bohatou historií a výraznými názory. Vlajkovou lodí Vortexu a současně původním projektem je stejnojmenný vidcast, který vychází od září 2017.