Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Výkon Danuše Nerudové v debatě na Primě byl tragický, říká novinář Petr Kolář

Volební interview

Rádio Zet

Zpravodajství

Výkon Danuše Nerudové v debatě na Primě byl tragický, říká novinář Petr Kolář

Obrázek epizody Výkon Danuše Nerudové v debatě na Primě byl tragický, říká novinář Petr Kolář

Poslechněte si podcast

12. 1. 2023

20 min

O epizodě podcastu

„V posledních dnech jsme svědky strmého sešupu Danuše Nerudové. Nezvládá přímou komunikaci v debatách,“ tvrdí Petr Kolář, který byl hostem Volebního interview – Boj o Hrad na Rádiu ZET. Středeční výstup jediné prezidentské kandidátky na televizi Prima byl podle Petra Koláře tragický.

Tlak na Pavla Fischera a Marka Hilšera přijde Petrovi Kolářovi legrační. „V téhle zemi má právo kandidovat každý, kdo splní zákonné podmínky. Byla to jedna z fází kampaní Petra Pavla a Danuše Nerudové. Předháněli se ve výzvách zejména těmto dvěma pánům, aby se vzdali kandidatury,“ říká Petr Kolář. Předávání hlasů mezi kandidáty podle zástupce šéfredaktora MF Dnes nefunguje. „Kdyby to fungovalo, byl by před pěti lety prezidentem Jiří Drahoš po Karlu Schwarzenbergovi,“ doplňuje Petr Kolář.

„Andrej Babiš opsal nechození do debat po Milošovi Zemanovi z minulé prezidentské kampaně. V momentě, kdyby v té diskuzi byl Andrej Babiš, celá diskuze by se točila okolo něj,“ myslí si Petr Kolář. V posledních debatách ostatním kandidátům Babiš podle Koláře chyběl. „Museli se bavit mezi sebou a začali do sebe i střílet,“ uzavírá Petr Kolář.

Poslechněte si celé Volební interview – Boj o Hrad s Martinem Kovářem: