Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Hlaváček /STAN/: Po Dozimetru jsem přenastavil celou kandidátku v Praze

Volební interview

Rádio Zet

Společnost

Petr Hlaváček /STAN/: Po Dozimetru jsem přenastavil celou kandidátku v Praze

Obrázek epizody Petr Hlaváček /STAN/: Po Dozimetru jsem přenastavil celou kandidátku v Praze

Poslechněte si podcast

16. 9. 2022

20 min

O epizodě podcastu

„Vedle složitého koaličního vládnutí je poměrně složitá správa města. Máme 57 městských částí.  Sedl bych si se všemi starosty z Prahy. Dohodl bych společný postup na strategických investicích nebo například ve školství a sociálních otázkách,“ říká ve Volebním interview Rádia Zet a názorového webu INFO.CZ volební lídr kandidátky STAN v Praze Petr Hlaváček.

„Nejkřehčí skupinou v Praze jsou v současnosti chodci. Je potřeba i v tomhle směru investovat a hledat řešení,“ shledává Petr Hlaváček. „Důležité by také mělo být, aby se dělaly rozumné cyklostezky. Měly by být pokud možno takové, aby se dalo projet celým městem,“ říká Petr Hlaváček. Významným tématem jsou podle Petra Hlaváčka také školské stavby. „V přípravě jich je čtrnáct, ale potřebujeme jich dalších patnáct,“ doplňuje Hlaváček.

Zvažoval po zveřejnění kauzy Dozimetr, zda bude kandidovat? „Když jsem si to nechal rozležet v hlavě, tak jsem se zeptal vedení STANu, jestli můžu přenastavit celou kandidátku. Všichni mi řekli, že mohu,“ konstatuje Petr Hlaváček. „Nepřišlo mi, že je moudrá alternativa nechat STAN ve štychu. Neprofitovaly by z toho demokratické strany, ale populisti,“ pokračuje Petr Hlaváček. 

Poslechněte si celé Volební interview Vojtěcha Kristena: 

Popis podcastu

Společný předvolební speciál zpravodajského Rádia Z a názorového webu INFO.CZ. Půlhodinovým pořadem provází Martin Kovář a Michal Půr. K sobě do studia si zvou zástupce všech stávajících parlamentních stran. Premiéru pořadu Volebního interview vysílá Rádio Z a INFO.CZ od pondělí do čtvrtka vždy v 17:30.