Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman reklamuje e-cigarety

Play

Poslechněte si podcast

23. 9. 2019

01:41

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den velké téma poslední doby jsou takzvané e cigarety elektronické cigarety zažívají velký Boom ale zároveň se vlastně vůbec neví jak moc jsou škodlivé můžou být elektronické cigarety nebezpečné Pojďme se na to podívat s nadsázkou v případě že by e-cigaretu kouřil Miloš Zeman jdeme to reklamovat Frekvence 1 volá Petr Jablonský elektronické cigarety Butovice Dobrý den elektronické cigarety jo já je mám novou barvu od vás rád bych to reklamoval je to možné u vás určitě více Problém je v tom že ta Vaše elektronická cigareta mi probíjí tak jsem si to jenom jsem to dal do zásuvky Jo a vlezl jsem s tím do Vprotože Radka už jsem ve vaně a dostal jsem pecku že se vám nic nestalo Nemám sice něco co třeba pohání vítr nebo solární energie aby mě to nezabije to chápu tak jsem nejlepší republice pěstovat si závislost ani na elektronické cigaretě To by bylo asi nejlepší by jsi ještě ve vaně budu kouřit mýdlo jo