Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman o rozeznávání pravdy a lží

Play

Poslechněte si podcast

6. 11. 2019

02:56

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Frekvence 1 volá Petr Jablonský hezký den máme tu opět jednu zprávu z našeho školství České děti prý nedokážou rozeznat v médiích pravdu a lež Je načase našim školám pomoci Já volám do jedné z nich jako Miloš Zeman který to za rozeznávání pravda lži schytává dnes a dejte prosím Dobrý den prosím vás to že škola No to je škola Ano nepotřebujete kvůli té přednášce jo více o co jde ne asi ne pravda je lež jako věž Takže kdy mohu dorazit Prosím vás teď vůbec nevím teda o co jdeDelta si kdyžtak na paní ředitelku teda no no já se přiznám že nevím přesně jestli teda jestli jsem se nespletla nebo spíš vím jestli se nespletl tak že ne mluvím pravdu řekl že máte zájem a já a já se zeptám se tedy jinak kdy mohu přijet a jestli máte zájem už hodně školách zájem měli je taky i tak že jsem pochopila jsem správně asi že jde o nějakou recesi že tak něco se podívejte se Já jsem největší Expert v této zemi na pravdu a lež chilli stačí jedna věta a jeden článek se hledá až 5 letNo a já jdu naučit děti poznávat No to nevadí podívejte se které chci předat dětem když chcete lhát řekněte že měníte názor a víte Paní učitelko kdo jediný nemění názory jedině idiot jo takže a nechci to změnit názor a v tuhle chvilku určitě ne ale klidně mi zavolej jo ale až na shledanou