Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman nabízí ústavu ve sběru

Play

Poslechněte si podcast

20. 8. 2019

02:46

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den v souvislosti s nejmenování Michala šmardy ministrem kultury se teď často mluví o tom že prezident Miloš Zeman překračuje svoje pravomoci a nerespektuje ústavu že zkrátka Ústava je pro něj jenom takový Car papíru No nevím každopádně mohli bychom zkusit hlasem prezidenta Zemana nabídnout chudinku ústavu třeba ve sběrných surovinách Frekvence 1 volá Petr Jablonský s10e jak se Dobrý den prosím vás já bych potřeboval nějaké staré papíry berete to papír bez kartonu jasně ty staré tak napiš mi chtělo taky něco mi tam nemohl ten Hrubý obalE90 myslím jo A má to desky je to vlastně kniha velká je to velká A takže ty desky mám vytrhnout Jo a na ten nebo tě Jdu do kartonů a papír je do papíru je to ústava a to z tebe už není zapotřebí Takže já bych jí asi uvařil dál nedáváte něco navíc když je to jakoby Ústava je 2,23 Kč od kartonů a ono mi to poslat nemůžu ale tam Každopádně mi za to nic nedají že jo aby mi dal ten jenom za papír Takže Ústava nic A kdybych přidali ještě pár za korunu dětská párty zákony abych tě bolí plíce myslíte že mám poprosit ještě čaputovou abych si dali vaší ústavu když mluvíte 800d Zkusím to no Takže vy to máte vlastně podobné jako já papír jako papíře na shledanou dopočutia pozdravujte čaputovou