Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman nabízí sdíleného prezidenta

Play

Poslechněte si podcast

9. 8. 2019

02:44

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den žijeme v době sdílení sdílí se všechno auta kola koloběžky sdílí se na sociálních sítích sdílí se dokonce i partneři No ale ještě nikdo nesdílí politiky Miloš Zeman za pár let končí svůj mandát na hradě a už teď se na to připravuje po svém sdíleného prezidenta nabízí Třeba právě vám Frekvence 1 volá Petr Jablonský ohledně jedné otázky podívejte se jel jsem zástupce obchodní zástupce České republiky pro čínu a Rusko a chtěl bych se zeptat Chtěl byste se dílného prezidentakdyž Maria zapro je mi trošku Zní to jako Miloš Zeman teda no tak sdíleného a co to obnáší sdílené prezident od roku 2022 byste mohli mít zeleného prezidenta kterého bychom sdíleli s Ruskem is the pro tak to nejsem teda Já jsem řekl jsem jenom řeknu výhody a na to je ušetříme protože já stojím desítky milionů ročně pane za druhé sídlo bude v Moskvě Takže na Pražském hradě může být moje mauzoleum co ten první to zní to hezky ale víte co já mám teda v poslední době za to je moc nevěřím a vy už jste se dneska dal panáčka vůbec ne začínám den dnes se vzbudili úplně všechno takže je to návrh jo prezidentem by byl pan Putin ani ho nebudete muset volit protože oni si ho v Rusku z vody z nás ale hlavně spokojeně Úplně s vámi teda to jako panáka si s vámi klidně dám ale jako že bych byl nadšený nejsem No že jsem že nejste zrovna inteligentní člověk do slosování o zájezd na exkurzi do továrny chemik mořské film Ježiš tak to děkuji No to bude krásný