Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman chce vytunit své nové auto

Play

Poslechněte si podcast

7. 10. 2019

02:07

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den Miloš Zeman už má oslavu 75 narozeniny za sebou Teď si užívá dárek který dostal krásnou novou limuzínu pro své cesty po republice a nás napadlo že by nové auto chtěl pan prezident trošku vylepšit neboli takzvaně vytunit volám a experty na tuning Frekvence 1 volá Petr Jablonský doneslo obraz a dobrý den dobrý den prosím že byste tuňák tuňák tuňák ano ne to nedělám a potřeboval bych potřeboval trošku vytunit své auto takže Pojďme k věci jestli byste To uměli Tak zaprvé bych potřeboval popelníčekpotom pípu a jeřáb který mě vždy naloží a vyloží umíte to Já to umím a určitě výborně výborně a prosím vás pak bych potřeboval ještě klec na mého kamaráda Jirko víš jak mi to No dobře A mně by se taky trochu nevyplnili abych nemusel na ty kopačky Jo abyste mi tam taky mohli instalovat jako tunin za kolik to bude stát uděláme nabíječku a pošlemejo adresu známe Ano ano Děkuji Leni jsem se mám novou Škodovku až bude vytuněná tak to bude teprve Superb