Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman chce v přímém přenosu vysílat své koupání

Play

Poslechněte si podcast

6. 8. 2019

03:27

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den zaujala mě tentokrát zpráva z Brazílie místní prezident totiž živě přenášel stříhání vlasů prostě si s tou holiči a nechal se u toho natáčet a v přímém přenosu to šířil do světa No u nás to zkusíme po našem nabídneme místním televizím přímý přenos koupání prezidenta a udělal to sám Miloš Zeman Frekvence 1 volá Petr Jablonský televize Výborně dobrý den já vám volám kvůli té exkluzivní reportážkvůli které exkluzivní reportáž prostě chcete tak můžete nám to prosím vás poslat na mail opravdu máte zájem protože jinak bych musel na jinou televizi jo já už mám pokrytou televizi Barrandov ale byl jsem si vybral že jste nový a progresivní podívejte se ten projekt má název krásnější a voňavější už to je docela hezké že ať jde o to že vaše televize by v přímém přenosu v 5:00 vysílala můj obřad koupání ve vaně To je úžasné to my nejsme nejsme technické vybavení Já jsem se inspiroval z Brazílie Jel tam se přenáší i stříhání vlasů Poslechněte si jak by to probíhalo Tak nejprve by mi můj přítel Jiřina vařící vodou obrovský dubový sud Jo tady mám z vinných sklepů Od Znojma No a když je Cage plná a voda 98 stupňů jeřábem mne do něj vyzvednu Zatím dobrý ne ale už mám Pojedu s drátěnými kartáči a 3:00 nemůžu mít dlouze bavit V každém případě pro nás to není atraktivní děkujeme že jste si na nás vzpomněla Nicméně mi přímý přenos ještě tak dlouhý prostě technicky nedokážeme zajistit jestli máte Barrandov tak ještě si to z Barrandova a prostě Fakt na to nemám a technické vybavení ne ani tři hodiny mi prostě přímé přenosy nedělám Ale chápu to chápu ale nezlobte se krásně já opravdu musím končit protože tady jsou kamery a já řídím Nezlob se dobrá nechcete Zavolám tedy soukupovi na toho je spolehnutí nashle