Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zeman chce dobít baterky

Play

Poslechněte si podcast

1. 11. 2019

02:10

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Frekvence 1 volá Petr Jablonský hezký den prezident Zeman má za sebou tak zvaný rekondiční pobyt v nemocnici že je v pořádku prezidentovi se daří dobře jen to schytal za to že jde do špitálu když mu vlastně nic není protože dobít baterky Můžeme přece i jinak volám jako Miloš Zeman rovnou do elektra elektro Dobrý den nemáte ploché baterky Já mám Jestli potřebuješ tak neposlouchej to já bych potřeboval aby hodně dlouho vydržely jak dlouho na ty baterky pojedu jakoby malý je to vydrží a dlouhourčitě ten rok určitě by měly vydržet do okna takže by mi je Jirka před projevem ve sněmovně dobyl aby jsi byl v souboru tě odolné jestli jsou voděodolné sněz to znamená že do člunu bych s nimi nemohl No to by vám mohlo zkratovat já o to aby vám nemuseli jíst no dobře že se s tebou možná nejdřív zkusím autobaterii jsme prezidentské limuzíny Co myslíte prostě já jsem teď dostal úplně novou limuzínu tak já si můžu vyndat že jo No já toho moc ne na Chrudim ještě se opírám o holi jo takže v podstatě mocenergie spotřebuje Dobře tak vám děkuji a já se teda stavím dobit Ty baterky jo