Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Zdeněk Troška chce natočit komedii o ministrovi kultury

Play

Poslechněte si podcast

21. 8. 2019

03:05

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den A máme tu další díl nekonečné legrace s názvem ministr kultury kandidát ČSSD Šmarda se nakonec rozhodl kandidovat protože nepůjde Proti premiérovi kterému se nejdřív líbil ale teď už zase se mu nelíbí zkrátka komedije pokračuje a nás napadlo že by to někdo mohl konečně zfilmovat A kdo je největší borec na komedie No přece Zdeněk Troška voláme do sněmovny Frekvence 1 volá Petr Jablonský víš já nevím jaké natáčení Vy jste k tomunevíš co budete co budete natáčet a produkční a nebo Vodafone hamáčkem pane babiši by jsme mu že už tam jsou vůbec nevím já vůbec o tomhle tom vůbec nemáme žádné informace ale tak takže na pana prezidenta si tedy viděli náhodou ten tam má taky takový ty taky budeme prožívat a kvalitních Miletín aby se ten film jako být nejmenovat jestli jako já nevím ještě větší blbec než jsme doufali nebo Slunce seno a pár facek u nebo nebo tak něco za něcoto vidíte v Jakubec Já nevím No kdybys bloudila prostě Helena Růžičková tak takhle už zas na míň kultury to je úžasný mě inspirovalo mít s tím pádem se mnou a s panem hamáčkem a panem Babišem prezidentem hrozně mě napadá mě to tu tu du du comité prostě napsané že jo Takže vy jste tam neviděla ani hamáčka ani ani ani Babiš a nikoho teda Tak kde mám herci film herci nejkratsi Děláte si legraci se nám stalo že volali z rádia a ty si z nás dělali šoufkyto takový takový blbý ty jsou ale já nemám rád vůbec si srandu srandu srandu hrají právě u vás v poslanecké sněmovně aby to nebyly graci veliká takže to mi právě že mi vzbudit na Vánoce dobrá komedie dobře tak to se budu těšit Já taky mějte se krásně na shledanou díky moc