Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Vojtěch Filip chce zastavit hraboše

Play

Poslechněte si podcast

15. 8. 2019

01:35

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den letošní léto má další nečekané téma hubit nebo ne hubit hraboše zemědělci chtějí možnost plošné likvidace hrabošů kteří se přemnožili ochránci přírody ale v na poplach protože plošné hubení je špatně No a hraboši se mezitím dále množí a co politici vadí hraboš třeba šéfovi komunistů Vojtovi Filipovi Pojďme mu na hraboše sehnat nějaký prostředek Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den prosím vás drogerie Ano ano prosím já bych potřeboval něco na hraboše jestli by bylo možnéna hraboše něco vyberete co a jak jsou hraboši Karel Dobrý tak se zastavte a nemám poradíme jo no funkce zezadu na tom napsaný Mějte se Červená pro ně na hraboše Takže je to mám jenom jako doplňkový tady prodej že může být třeba komunistanapsanou tak Čest práci