Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Vojtěch Filip chce tunel do Sněmovny

Play

Poslechněte si podcast

12. 9. 2019

02:42

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den komunistická strana má velký problém podle posledního průzkumu by se ve volbách nedostala do sněmovny to je pro partu kolem Vojtěcha Filipa velká rána protože v parlamentu zatím nikdy nechyběly a budou tam chtít zůstat i po dalších volbách jak se ale dostat do sněmovny když nemáte hlasy Vojtěch Filip ovšem má plán voláme firmu která staví metro Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den tvoje Metrostav Ano Dobrý den Prosím vás mně na vás zdali číslo já bych měl totiž pro vás jednu velkou zakázku jestli bych mohl s Vámi o to probrat jenom se chci zeptat děláte tunely že jo ano ano prosím tě prosím vás určitě to pošlu emailem eventuálně se můžeme jít s panem kolegu Kováčik m zastavit to není jako problém jenom bych potřeboval vědět jestli jste schopný koupatv Praze na Malé Straně No podívejte se odloží jde o takový malý tunel z našeho z jídla u Václaváku směrem k parlamentu české republiky do sněmovny jestli by to šlo pošlete jestli můžu poprosit o nějaké zadání nebo podklady Nebo jo jo určitě se to dohromady asi o kilometrů protože by to byla taková přímá linka taková tajná chodbička pro pár lidí nic jiného pro pár starších lidí Šlo by to to já se takhle samozřejmě nemůžu já to předám na příslušná místa dobře tam je totiž problém že vlastně My se potřebujeme dostat do té sněmovny poslanecké do toho parlament a ono to hlavním vchodem už nepůjde takže bychom potřebovali vlastně rozumíte jo nějaký nějaký takový tunýlek aby jsme se tam dostali s kolegou Kováčik m a s dalšími grebeníčka dobře dobře dobře dobře jako výkon a sleduji tak takže nevím tomu nějak Nebolí tě taky vy děláte Ty tunely tak možná spíš ty pravičáky volíte že jo že vlastně ty části dělají ty tmely pošlete zadání a uvidíme zadání jasným poručíme větru dešti Díky moc ČEZ