Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Vojtěch Filip chce platit řidičům za to, že jezdí po českých dálnicích

Play

Poslechněte si podcast

4. 10. 2019

02:27

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den přátelé Víte o tom že jsme málem měli také jednodenní dálniční známky je to tak byla by určena pro sváteční řidiče a měla stát 160kč bohužel tenhle nápad nakonec spadl pod stůl No tak možná je to dobře protože platit 160 Kč denně při stavu našich dálnic do ní moc fér v té souvislosti mě napadlo že by možná stát měl naopak ještě platit nám řidičům za to že používáme rozbité silnice tak Víte co Pojďme to zkusit volám vám místopředseda sněmovny Vojtěch Filip Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den Dobrý den prosím vás to je dopravní firma Ano to je prosím vás já vám volám za meziparlamentní komisi pro výběr daní dávek a poplatků už to máte spočítané Prosím vás nemáte Nejde o to že kolik vám má stát vyplatit za to že jezdíte po českých silnicíchNo tak co nejvíc by to chtělo jo Prosím vás Jedná se o novinku Tak zvaný protože by neplatíte státu nýbrž stát platí vám Takže kolik kolik vám dáme prosím vás teda milion jde o to jak moc vám být Louky a díry poškodili ten Váš vozový park to znamená V určité škodnou částku a připočtete počet najetých kilometrů tabulky Tady se tvoří teďkon je to pravda takže to by jsme poslali Takže kdyby jste to spočítali a potom byste Vystavil fakturu na adresu Ministerstva dopravy jo super Tak to bereme známky na příští rok už si nekupujte jo já je to zbytečné A my děkujeme že používáte české tankodrom Pardon dálnicetakže mám tu prostě rádi zaplatíme ráda samozřejmě kdybys to jako chtěla volit tak abyste věděla toto tady Tady je Vojtěch Filip předseda KSČM takže jsme to jsme to navrhl já volám a takhle do dopravních firem všichni to berou to se nedivím