Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Vladimír Mečiar chce spojit, co dříve rozpojil

Play

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

2 min

Automatický přepis podcastu

hezký den legenda československé politiky je zpět Vladimír Mečiar ten který byl u rozdělení Československa se vrací zvolili ho lídrem nové strany Slovenská liga mě napadlo jaké by to bylo kdybych chtěl napravit to co způsobil zkusíme spojit co Vlado jednou rozpojil Frekvence 1 volá Petr Jablonský spojovacího materiálu To bychom potřebovali Čus použít plus Evolve mobil takže jsem se opít tak že sis mohl správněA co byste potřeboval nutně Nebo ten spojovací materiál Bohutín Ostravy až po Bratislavu pozor tak tady teda spíš Vole do Ostravy hodně moc potřebujeme spojit Ostravu Bratislavu Ano už ho máš Václav Volal mi to doporučil nebo zavolej vám nebo on totiž rozpojil jak byste to chtěl udělat prosím vás pěkně místní profíci a já bych jsem otravoval opět spojit Československo já máte nějaké návrhy budou čekat od vás návrhy teď vím a teď s materiály Spojovací No a máte na to peníze budu vědět sponzora tak to nemůžeme udělat abych mohl v pozoru a spoustu jen to je to možné spojí Československo a kdo za to může tancovat hokej Slováci mě chci zbourat že menší hodnotu neublížil som nikomu z vás poznačit

Popis podcastu

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.