Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Václav Klaus se rozhodl řešit problém s Gretou

Play

Poslechněte si podcast

30. 9. 2019

02:34

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den nejdiskutovanější postavou posledních dní je jednoznačně dívka jménem Kréta tato šestnáctiletá švédka se postavila do čela boje proti globálnímu oteplování planety a pořádně leží v žaludku mnoha politikům v čele s donaldem trumpem a u nás v čele s Václavem Klausem a ten se rozhodl problém s gretou řešit Nechá si poradit ve výchovné poradě Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den byl jsem rád že jste výchovná poradna Co je to Pedagogicko psychologická poradna video děvče které je strašně moc chytrý prostě všechno ví nejlépe a skutečně to mě děsí No ale my nebereme klienty v jiných si z jiných krajůpouze poradit jestli byste mi mohla poradit protože budeš mít já bych vám to nastínil jde o to že ta holčička je jí šestnáct let a na mě neustále kazí moji práci tak já třeba si představte řeknu ty a představujete si to řeknu Globální oteplování neexistuje a ta holčička přede všemi třeba v New Yorku v řekne že existujeme proč se vracet a zachování kdy jsi pravdu mám já ale to není opravdu není moje to není debata pro nás tady Ne opravdu to by se neměl obrátit na třeba na školský nás na školu inspekci a oni by vám poradili koukám na koho se obrátit při které tam já nejsem sám strejda Donald to jde Vladimír všichni s tím nesouhlasím nedělala nám prosíminspekci já No tak ona ona se jmenuje Gréta teda ta holčička jo já budu se muset opravdu kvůli té grétě si jet odpočinout na Krétu nebo já nevím opravdu tak já nevím Ona je chytrá snad na Frekvenci 1 pro mě jako rádio Víte co tak já jdu hrát já zavolám ať jí líp no jo no tak Víte co dál