Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Václav Klaus se připravuje na medaili

Play

Poslechněte si podcast

11. 10. 2019

02:25

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den udělování státních vyznamenání je zase o kousek blíže a Mluví se o tom že medaili dostane 28 října sám bývalý prezident Václav Klaus jak se s takovou medailí popere zkusíme na to Václava Klause připravit Frekvence 1 volá Petr Jablonský týden Dobrý den vy jste olympionici potřebujete Dobrý den mám od vedení olympijského vyberu slíbená školení ohledně ohledně medailí má obrátit na paní špotákovou nebo na pana Jágrem nebo nemám žádný kontakt takžeto Zkuste možná na svatbu to je úplně Teď přesně nevím vůbec na koho bych vás odkázala jak se mám tvářit když budu přebírat tu medaili nebo jak vysoko mám skákat Vůbec nevím na co se mě ptáte teď nemohu plakat třeba nebo tě můžu Dobře píšu si mohu A co takhle nahlas zpívat státní hymnou nebo jak moc nahlas by ti měl zpívat jak vám budou stačit tak řekněte že jsem volal ať mi tovy máte někdo pošle od vás na ten na ten email já vám můžu dát email já zavináč nejlepší prezident tečka cz tak tam byste jo ať mi od vás pošlete instrukce medailonek s jednou nashle