Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Václav Klaus chce díky basketbalu přepsat dějiny

Play

Poslechněte si podcast

11. 9. 2019

03:13

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den A celá naše země teď žije basketbalem po 40 letech máme tým na mistrovství světa a on skutečně válí doslova přepisuje dějiny a tak toho musíme využít největší basketbalový fanoušek mezi politiky Václav Klaus volá historický ústav a požaduje doslova přepsat dějiny Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den Já nadávám volám Proč se nespí kvůli tomu přepisu auta myslíte já bych potřeboval někoho kdo má na starost přepis No momentálně je tady šéf Takže nevíte kde by se to mělo udělat s tím basketbalem nebo chcete-li tedy levicově noSuchý čert prosím vás pěkně já jsem Nesmějte se já jsem o tom mluvil Jasně s panem Záruba České televize a řekl jí jasně A hlasitě přepište dějiny přepište dějiny Vy jste to neslyšela Bohužel já ne informace ke mně ne doputovala tak prosím vás ty dějiny přece přepisoval u vás někdo Třeba to Nagano Kdo to je u vás přepisovaly Davis byla Nagano přepis to není to se nedá se to se bude vysílat ve všech televizních a rozhlasových stanicích až se to přepíše ty dej mi tak do odvysíláme všude a řekneme jí Jasně a prýjedete přepsali vím já helejte jsem já jsem celá devadesátá léta přepisoval dějinným Víte kdo mi pomáhal všechno no kočár Ano Ježek Macek Čermák nám prosím vás pěkně jestli teď potom v basketu nepřepíše m dějiny to je to už je nikdy ne přepíšeme protože Sáblíková končím Jágr je zraněný a já sám to nezvládnu Chápu chápu no tak nemůže plně Jak zasadit zase odchází na oběd Hned jak přijde tak já mu řeknu ať se zasadí Ano Jaké je to pan doktor řepa prosím vás pěkně Tak hlavně ať jste to nezapomeneme ať si to dá do té Řepy anoJo a ten basketbal tady nebo levicově košíkovou tak to musíme teď přepsat nashledanou na ne tak prosím vás pěkně ať se o to řepa zasadíme pravdu